Служба підтримки та якості +38 044 334 74 65
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин Блекмінт

4.7
18 відгуків
Сортування:
Дякую компанії Блемінт за смачну та якісну каву! Дівчата дуже швидко оформлюють замовлення, вже скілька разів беру в них каву, жодного разу не залишалась розчарована! Процвітання вам.
Відповісти
Турець Марина, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що обрали нас.
Відповісти
Обожнюю ваш чай! Весь! беремо навіть в офіс, дуже зручно, що одразу можна купити фільтр пакети для чаю, аромат фантастичний, доставка супер швидка. окремо дякую за таку компетентну консультацію менеджерці.

Відповісти
Макар Штипка, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що обрали нас.
Відповісти
Смачна продукція і приємне обслуговування 👍😇 Дякую Вам)
Відповісти
Катерина , Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що обрали нас.
Відповісти
Замовляв Гватемалу Марагоджип, швидко передзвонили та підтвердили замовлення. Каву отримав вже на наступний день, аромат та смак неймовірний, зерна гарні, поклали в подарунок ще кави. Дякую менеджеру Олександрі за швидкість, та якісну каву.
Відповісти
Роман, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що обрали нас.
Відповісти
Кава смачна та свіжа, доставка швидка, передзвонили та оформили швидко, менеджер також відповідали на всі цікаві мені питання, дуже компетентні. Усім задоволена.
Відповісти
Софія Артемченко , Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.

Відповісти
Замовляю каву для себе, тепер не треба ходити до кавʼярні, тому що в дома кава набагато смачніша, задоволена замовлення, дякую менеджеру Саші за допомогу у виборі та за швидку відповідь !
Рекомендую
Відповісти
Valeriia, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Честно кажучі не очікував що кава дійсно буде гарної якості за таку ціну. Дякую менеджеру Анастасії яка все ж запропонувала спробувати і я дійсно задоволений. Швидка доставка, компітентні менеджери у рішенні всіх форс мажорних питаннях, приємні ціни. Однозначно рекомендую!
Відповісти
Дмитро Павлович , Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас
Відповісти
чай замовляв уперше. чесно, не очікував, що настільки швидко привезуть. Да Хун Пао високої якості! дуже ввічливі менеджери, за це окремий плюс. буду повертатись!
Відповісти
Чайний п'яниця, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Купував каву Колумбія Супремо Медельїн 18. На жаль, те, що прислали на Медельїн 18. В кращому випадку, за смаком Ексельсо - зерно дрібніше, різного розміру. Просмажка , як і заявлено, середня. На сайті вказана безкоштовна доставка від 1500 грн чомусь на чай це при описі кави. Менеджер Катерина каже, що на каву це не розповсюджується. Магазин не рекомендую.
Відповісти
Бодяк Ігор Володимирович , вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук!
Наші технологи повністю поглиблюються в процес відбору кавових зерен. Дана позиція відповідає всім заявленим нормам: скріну, смаку, запаху кави, сорту Супремо. Кожна позиція, яка приїжджає проходить каппінг. Дійсно, у нас є безкоштовна доставка від 1500грн, тільки на чай, як і вказано на сайті, в "доставка" пишеться загальна інформація по доставці.
Нам дуже шкода, що не виправдали ваших очікувань, та щоб згладити враження від покупки, менеджер запропонує вам знижку на каву.
Бажаємо здоров'я.
Відповісти
Вітаю замовляла каву 70/30 Blendora Classico та чай Молочний Оолонг, кава та чай дуже свіжі і дужі смачні, каву замовляю не перший рік на постійній основі . Магазин рекомендую, дуже ввічливі менеджери, які допомагають у виборі найкращих сортів, та швидка доставка !
Відповісти
Тетяна, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Кава смачна, свіжа, аромат бомба! замовлення оформили швидко, навіть дзвонити не довелося. все супер, молодці!

Відповісти
Ігор Микитович Самойленко, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Замовляв арабіку Перу вперше, і залишився дуже задоволений! Кава свіжа, смачна, просто ідеальна. Доставка приємно здивувала швидкістю — оформили замовлення буквально за кілька хвилин, ще й передзвонили одразу для підтвердження. Особлива подяка менеджеру Насті за компетентність і ввічливість. Все пояснили, допомогли з вибором, спілкування було дуже приємним. Рекомендую!
Відповісти
Володимир , Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Жовтий Бурбон від Блекмінт це любов з першої чашки, кава свіженька, приємна, м'яка, з ніжною кислинкою, те що треба, дякую менеджеркам за рекомендацію. Повернусь ще!
Відповісти
Оленка Миколаєва, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас
Відповісти
Дуже добра кава, замовляю у кавʼярню вже 3 раз, дякую менеджеру Саші, яка допомагала у виборі та буда на звʼязку 24/7
Рекомендую!!!
Відповісти
Mariia , Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Замовляв каву, залишився дуже задоволений! Доставка швидка, менеджерка Саша допомогла визначитися з вибором. Арабіка Панама – це щось неймовірне. Дуже приємно, що є індивідуальні знижки, Вперше робив замовлення саме на сайті, а потім через Олександру, таких "смачних" цін я не отримував ще ніде. Точно замовлятиму ще.

Відповісти
Чому б і ні, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Добрий день, замовляла в Блекмінт зелений чай Цейлон, або дівчатка наплутали або на фасуванні, але мені прийшло зовсім не то, що я замовляла. Менеджерка Анна дуже швидко відреагувала, зробила заміну та ще й додатково відправила мені чай в подарунок, дуже вдячна за такий підхід. Гарного дня.
Відповісти
Ільницька Алла Миколаївна, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти
Прийшов і мій час написати відгук компанії Блекмінт. Почав з ними працювати коли в них був маленький офіс зі складом на вул Плодова ще в далекому 2020 році, дуже довго мучали мене зразками та дегустацією кави, поки я не обрав те, що мені підходить. Дівчатка там відчайдушно взялись за мене, що я зрозумів - з ними буду працювати довго! Дуже компетентні менеджери, завжди пропонують вигідні форми доставки, переживають за якість кави. Замовлення приймають навіть у ночі, коли кава потрібна дуже терміново на ранок наступного дня. Були моменти коли повертав каву, бо мені не подобалась обсмажка, менеджерка Катерина розібиралась що саме не так і я отримував ту каву, що хотів. На сайті нічого не замовляв ніколи і не збираюсь, мені подобається їхнє індивідуальний підхід до мене. Бажаю процвітання!
Відповісти
Володимир Олексійович, ми дякуємо, що ви з нами стільки років.
Відповісти
Захочете смачної кави? Кав'ярня Тарас на ст м Харківська в Києві, саме там ми готуємо каву Блекмінт, в компанії вже дуже давно беремо і арабіку Йоргачіф і купаж 80/20 індивідуальний, завжди найвища якість кави, чай завжди свіжий. Нашим клієнтам подобається кава саме від Блекмінт. Менеджерка Олександра, дякую, ви найкраща! На сайті ніколи не замовляла, вона мене видзвонила.
Відповісти
Катерина, Вітаємо, ми щиро вдячні вам за відгук! Кожен відгук дуже важливий для нас, завдяки ним ми вдосконалюємось. Дякуюємо, що повертаєтесь до нас.
Відповісти